KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253204
nr 1325 3204
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad Åse 1956. Olja på duk, 33x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:04:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)